w hodowli

 • jasinsky-shine-bright.png

  Jasinsky SHINE BRIGHT

  Puszek jest psem reproduktorem, który urodził się w naszej hodowli. To już trzecie pokolenie hodowli Jasinsky i powód mojej dumy z wykonanej pracy hodowlanej. Jest to pies o wyjątkowym eksterierze i delikatnym, opiekuńczym charakterze. Posiada Młodzieżowy oraz Dorosły Championat Polski i Championat Litwy. Jako szczenię zdobył także tytuł zwycięzcy klubu rasy (Puppy Club Winner). W wolnym czasie Puszek trenuje frisbee.

  Cechuje go przepiękny wyraz, harmonijna budowa oraz efektowny ruch, który odziedziczył po swojej babci Sheine - zwyciężczyni świata (res.WW 2008 Multi Ch. SUNNYRAIN THE STAR AT SAUSSUREA). Jego ojciec jest psem ratowniczym, aktywnie uczestniczącym w sportach (CH PL Saussurea MOST HAPPY FELLA). Dalsze pokolenia Puszka - dziadek Rock - do dzisiaj zachwyca swoimi osiągnięciami i sukcesami w dziedzinie wystaw oraz pasterstwa (Multi CH. GEMMELL UNEXPECTED AT SAUSSUREA).

  Puszek posiada kompletny pakiet badań genetycznych z wynikami +/+ i MDR1 +/-.

  HD A, ED 0, OCD - normal, LTV - normal oraz wynik badania oczu z 2023 roku z wynikiem clear.

 • jasinsky-lady-limoncello[1].jpg

  Jasinsky LADY LIMONCELLO

  Mango, JCH PL, JCH LT, JCH LV, J C.I.B, CH PL Jasinsky LADY LIMONCELLO to nasza najbardziej utytułowana suczka hodowlana. Jest bardzo chętna do pracy z każdym, odważna i towarzyska, trenuje agility. Jest dorosłym Championem Polski, Młodzieżowym Championem Polski, Litwy i Łotwy. Posiada tytuł Młodzieżowego Interchampiona. Posiada rozpoczęty Championat Szwajcarii oraz wygrała klasę na prestiżowej wystawie towarzyszącej Światówce, GRAND PRIX Geneve. Jej rodowód bogaty jest z Zwycięzców Świata o ojciec pochodzi ze wspaniałej hodowli z Portugalii.

  Mango ma kompletny pakiet badań genetycznych z wynikami +/+.

  HD A, ED 0, OCD - normal, LTV - normal oraz wynik badania oczu z 2023 roku z wynikiem clear.

   

   

 • jasinsky-dreams-come-true[1].jpg

  Jasinsky DREAMS COME TRUE

  Aliah  jest naszą suczką hodowlaną o fenomenalnym rodowodzie. Jest to trzecie pokolenie naszej hodowli, w której ojcowie to psy legendy sprowadzone z USA. Jej ojcem jest Multi BEST OF BREED, GROUP WINNER, GRAND CHAMPION of CROATIA, CHAMPION of CROATIA, JUNIOR CHAMPION of AUSTRIA Paramount Pinespring My Way, Mambo. Aliah sprawdza się przy pasieniu owiec oraz trenuje agility. Posiada rozpoczęty Championat Polski, Litwy oraz zaczęty Międzynarodowy Interchampionat.

  Jest suczką o umiarkowanej ilości energii, bardzo łatwą do prowadzenia w życiu codziennym. Posiada predyspozycje do dogoterapii i uwielbia się przytulać. Posiada dorosły Championat Polski i rozpoczęty Interchampionat.

  Aliah ma kompletny pakiet badań genetycznych z wynikami +/+ i MDR1 +/-.

  HD A, ED 0, OCD - normal, LTV - normal oraz wynik badania oczu z 2023 roku z wynikiem clear.

 • jelly-candy-rosycheeks.jpg

  JELLY CANDY Rosycheeks

  Figa, JELLY CANDY Rosycheeks przyjechała do nas z Czech i z łatwością podbija wszystkie serca.

  Jest bardzo sympatyczną suczką o ogromnej cierpliwości, ciekawości świata.

  Bardzo kocha wszystkich ludzi oraz zwierzęta, od początku jest delikatna w stosunku do dzieci. 

  Startujemy na wystawach w klasie szczeniąt. Czekamy z niecierpliwością do przyniesie nam przyszłość.

 • kitty-wins-moonlight-kiss[1].jpg

  KITTY WINS Moonlight Kiss

  Chani jest papillonem, mieszka z nami i stanowi ukochaną towarzyszkę dla mojej małej córeczki. Bardzo powoli szukujemy się do wyrobienia uprawnień hodowlanych.

  Czy zaczniemy hodować papilony? - To bardzo możliwe :)  Wiele wyzwań przed nami.

  Chani jest bardzo towarzyska, doskonale radzi sobie w stadzie oraz jest najbardziej łupowym psem w naszym domu. Uwielbia zabawki oraz piłeczki, ładnie dogaduje się ze wszystkimi psami oraz domownikami. 

  Jest Młodzieżowym Championem Polski, niedawno zaczęła także dorosły Championat Polski.