na emeryturze

 • Pichu, Jasinsky POWER TO THE MAX

  Jasinsky POWER TO THE MAX

  Pichu jest pierwszym psem urodzonym w naszej hodowli. Stanowi współwłasność z hodowlą Szwedzką Ostra Gerda. Cechuje go wyjątkowy, przyjacielski temperament. Od pierwszych chwil życia był zainteresowany  zapachami i z ogromną pasją trenuje nosework.

  Pojawienie się go na świecie kosztowało mnie wiele wysiłku oraz pracy, jeszcze jako studentka odkładałam na wymarzone krycie jego ojcam Jaggerem przez półtora roku. Aby dostać zgodę na tak wspaniałe skojarzenie przez dwa lata promowałam swoją sunię na wystawach w kraju oraz na świecie. Krycie tak dobrym psem stanowiło równowartość na tamtę chwilę aż 4 płac minimalnych ! :) Każdy myślał, że całkowicie zwariowałam, gdy wsiadałam na prom do Szewecji po to, by spełnić moje marzenia.

  Pichu posiada kompletny pakiet badań genetycznych z wynikiem +/+

  HD A, ED 0 oraz wynik badania oczu z 2023 roku z wynikiem clear.

 • jasinsky-prima-ballerina.jpg

  Jasinsky PRIMA BALLERINA

  Stella jest dziewczyną o złotym, wymarzonym charakterze. Opiekuńczą, przekochaną i łatwą do prowadzenia do czyni ją doskonałym towarzyszem nawet dla początkujących osób.

  Jest suczką zostawianą na warunku współwłaności, mieszka u moich znajomych, gdzie ma wspaniały pełny miłości domek. Co ciekawe, żyje ze swoim synkiem Santim oraz wnuczkiem Dantusiem. Trzyma musztrę dla chłopaków aby ze sobą nie rywalizowali i jako Pani domu sprawdza się doskonale. Najchętniej cały dzień spędziła by w łózku zakopana pod kołdrami razem ze swoimi właścicielami. Jest już po sterylizacji.

  Stelcia posiada kompletny pakiet badań genetycznych z wynikami +/+ i MDR1 +/-.

  HD A, ED 0 oraz wynik badania oczu z 2020 roku z wynikiem clear.

 • jasinsky-pandora-treasure[1].jpg

  Jasinsky PANDORA TREASURE

  Dione jest sympatyczną, aktywną suczką o predyspozycjach sportowych, która mieszka ze swoją ukochaną trenerką Martyną Jabłońską. Trenują wspólnie frisbee, agility oraz pasterstwo. Dione jest córką Zoe oraz Jaggera, urodziła się w mojej hodowli.

  Rodzice: JCH PL, JCH LT, CH PL ROYAL CUTIE Elvikam x Ch INT, DK W 2012, FIN W 2012, NORD W 2011, SWE W 2018 Northbay's ROCK ON SUMMIT
  Waga : 17kg

  Dione posiada kompletny pakiet badań genetycznych z wynikiem +/+ oraz MDR1 +/-

  HD A, ED 0 oraz wynik badania oczu z 2020 roku z wynikiem clear.

 • jasinsky-royal-cutie-elvikam.jpg

  Jasinsky ROYAL CUTIE ELVIKAM

  Zoe to nasza królowa domu. Matka wielu championów, psów chętnie pracująych z człowiekiem, założycielka hodowli. Nasza największa radość, zawsze będzie miała miejsce na naszej kanapie oraz w sercu.

  Jest Młodzieżowym Championem Polski oraz Litwy oraz ma dorosły Championat Polski. Posiada zdane (PIP) - Próba instynktu pasterskiego.

  Nauczyła mnie wszystkiego, zjeździłyśmy razem prawie cały świat. Ma dla mnie wszystko to, co powinien mieć w sobie idealny owczarek australijski. Dała wiele pięknych, zdrowych szczeniąt. Posiadamy w domu jej wnuki i prawnuki. Zoe jest już po sterylizacji.

  Zoe posiada kompletny pakiet badań genetycznych z wynikami +/+ i MDR1 +/-.

  HD A, ED 0 oraz wynik badania oczu z 2020 roku z wynikiem clear.